Logo

Nauka Zdalna

  •  

     

    Misie

    Pszczółki

    Klasa IV

    Poniedziałek 12.04.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 13.04.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 14.04.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 15.04.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  16.04.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  12.04.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 13.04.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 14.04.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 15.04.2021

    1.matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski  

     

    Piątek  16.04.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  12.04.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 13.04.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 14.04.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 15.04.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.- materiały na Teams

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  16.04.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

    Klasa VII

    Poniedziałek 12.04.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 13.04.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 14.04.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 15.04.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki 

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  16.04.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 12.04.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 13.04.2021

    1. j. niemiecki 

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie - gr. dziewcząt

     

    Środa  14.04.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  15.04.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10

     

     

    Piątek 16.04. 2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  •  


    Pszczółki

    Misie

    Klasa IV

    Środa 07.04.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 08.04.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  09.04.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Środa 07.08.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 08.04.2021

    1.matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski  

     

    Piątek  09.04.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Środa 07.04.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 08.04.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.- materiały na Teams

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  09.04.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.00- 11.30 (w czwartek)

    Klasa VII

    Środa    07.04.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 08.04.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki 

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  09.04.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Środa  07.04.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  08.04.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10

     

     

    Piątek 09.04.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  •  


    Misie

    Pszczółki

    Klasa IV

    Poniedziałek 29.03.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 30.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 31.03.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  29.03.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 30.03.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 31.03.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

    Klasa VI

    Poniedziałek  29.03.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 30.03.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 24.03.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

    Klasa VII

    Poniedziałek 29.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 30.03.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 31.03.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

    Klasa VIII

    Poniedziałek 29.03.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 30.03.2021

    1. j. niemiecki 

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie - gr. chłopców

     

    Środa  31.03.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     


  • Klasa IV

    Poniedziałek 22.03.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 23.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 24.03.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 25.03.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  26.03.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  22.03.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 23.03.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 24.03.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 25.03.2021

    1.matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski  

     

    Piątek  26.03.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  22.03.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 23.03.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 24.03.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 25.03.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.- materiały na Teams

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  26.03.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

    Klasa VII

    Poniedziałek 22.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 23.03.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 24.03.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 25.03.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki 

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  26.03.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 22.03.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 23.03.2021

    1. j. niemiecki 

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie - gr. dziewcząt

     

    Środa  24.03.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  25.03.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10

     

     

    Piątek 26.03.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  • Klasa IV

    Poniedziałek 15.03.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 16.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 17.03.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 18.03.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  19.03.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  15.03.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 16.03.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 17.03.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 18.03.2021

    1.matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski  

     

    Piątek  19.03.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  15.03.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 16.03.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 17.03.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 18.03.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.- materiały na Teams

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  19.03.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

    Klasa VII

    Poniedziałek 15.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 16.03.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 17.03.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 18.03.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki 

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  19.03.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 15.03.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 16.03.2021

    1. j. niemiecki 

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie - gr. chłopców

     

    Środa  17.03.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  18.03.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10

     

     

    Piątek 19.03.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  • Klasa IV

    Poniedziałek 08.03.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 09.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 10.03.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 11.03.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  12.03.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  08.03.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 09.03.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 10.03.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 11.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski  

     

    Piątek  12.03.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  08.03.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 09.03.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 10.03.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 11.03.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.- materiały na Teams

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  12.03.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

    Klasa VII

    Poniedziałek 08.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 09.03.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 10.03.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 11.03.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki 

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  12.03.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 08.03.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 09.03.2021

    1. j. niemiecki 

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

     

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie - gr. dziewcząt

     

    Środa  10.03.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  11.03.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10

     

     

    Piątek 12.03.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  • Klasa IV

    Poniedziałek 01.03.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 02.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 03.03.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 04.03.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  05.03.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  01.03.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 02.03.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 03.03.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 04.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski  

     

    Piątek  05.03.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  01.03.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 02.03.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 03.03.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 04.03.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.- materiały na Teams

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  05.03.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

    Klasa VII

    Poniedziałek 01.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 02.03.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 03.03.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 04.03.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki 

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  05.03.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 01.03.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 02.03.2021

    1. j. niemiecki 

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)- nauczyciel na zwolnieniu

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie - gr. chłopców

     

    Środa  03.03.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  04.03.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10

     

     

    Piątek 05.03.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  • Klasa IV

    Poniedziałek 22.03.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 23.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 24.03.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 25.03.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  26.03.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  22.03.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 23.03.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 24.03.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 25.03.2021

    1.matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski  

     

    Piątek  26.03.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  22.03.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 23.03.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 24.03.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 25.03.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.- materiały na Teams

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  26.03.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

    Klasa VII

    Poniedziałek 22.03.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 23.03.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 24.03.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 25.03.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki 

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  26.03.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 22.03.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 23.03.2021

    1. j. niemiecki 

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie - gr. dziewcząt

     

    Środa  24.03.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  25.03.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10

     

     

    Piątek 26.03.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  • Klasa IV

    Poniedziałek 15.02.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 16.02.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 17.02.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 18.02.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20  nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. przyroda

     

    Piątek  19.02.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  15.02.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 16.02.2021

    1.historia

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski 

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.45-10.25

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 17.02.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski 

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 18.02.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski 

     

    Piątek  19.02.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 8.00- 8.45

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  15.02.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 16.02.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski -  telekonferencja w godzinach 10.45-11.15 

    3. w-f 

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    7. zkk

     

    Środa 17.02.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  08.50-09.35

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.40–11.10

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 18.02.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski 

    3. j. polski 

    4. godz. wych.

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  19.02.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 – 11.25

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

     

    Klasa VII

    Poniedziałek 15.02.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 16.02.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20 - nauczyciel na zwolnieniu

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 17.02.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 18.02.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki - nauczyciel na zwolnieniu

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  19.02.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu/zastępstwo

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 15.02.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 16.02.2021

    1. j. niemiecki - nauczyciel na zwolnieniu

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

    Środa  17.02.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  18.02.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa -telekonferencja w godzinach 13.15

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10 - nauczyciel na zwolnieniu

     

     

    Piątek 19.02.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

  • klasa IV

    Poniedziałek 08.02.2021

    1.zajęcia rozwijające z informatyki

    2. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (materiały na Teams)

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40- 10.25

    4. w-f - telekonferencja w godzinach 10.30- 11.00

    5. j. polski

     

     

     

    Wtorek 09.02.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. przyroda

    4. j. polski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

     

     

    Środa 10.02.2021 

     1. religia

    2. j. angielski -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 (materiały na Teams)

    3. godz. wych

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. technika - telekonferencja w poniedziałek godzinach 11.10-11.35

    6. w-f

     

    Czwartek 11.02.2021

    1. j. angielski- telekonferencja w godzinach 08.50-09.35 (w piątek)

    2. muzyka

    3. j. polski

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    5. historia - telekonferencja w godzinach 09.45-10.15 (we wtorek) - nauczyciel na zwolnieniu

    6. przyroda

     

    Piątek  12.02.2021

    1. informatyka -telekonferencja w poniedziałek 08.00-08.30

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach  09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4. matematyka

    5. w-f

    6. w-f

    Klasa V

    Poniedziałek  08.02.2021

    1. religia

    2. informatyka - telekonferencja w godzinach 08.30 - 09.00  (materiały na Teams)

    3. j. angielski -telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25  (materiały na Teams)

    4. matematyka -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25

     

     

    Wtorek 09.02.2021

    1.historia- nauczyciel na zwolnieniu

    2. biologia - telekonferencja w godzinach 09.00 - 09.30

    3. j. polski - nauczyciel na zwolnieniu

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25 ( nauczyciel na zwolnieniu-)

    5. w-f -telekonferencja w godzinach 10.10 - 10.40

     

    Środa 10.02.2021 

    1. historia -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.20 (w piątek)

    2. religia

    3. w-f

    4. matematyka  - telekonferencja w godzinach -8.50 - 9.35 -matematyka

    5. j. polski - telekonferencja w godzinach -11.40 – 12.25 (nauczyciel na zwolnieniu)

    6. j. angielski- telekonferencja w godzinach 9.40-10.25  (materiały na Teams)

    7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

     

    Czwartek 11.02.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. muzyka

    3.j. angielski -  telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25 (materiały na Teams)

    4.technika - telekonferencja w godzinach 10.45 - 11.15

    5. w-f

    6. j. polski - nauczyciel na zwolnieniu

     

    Piątek  12.02.2021

    1. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    2. plastyka

    3. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.30

    4. godzina wychowawcza

    5. matematyka

    6. zajęcia z matematyki rozwijające uzdolnienia

    Klasa VI

    Poniedziałek  08.02.2021

    1.w-f

    2. matematyka -  telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. zajęcia rozwijające z informatyki

    5. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    6. j. polski dyr.

     

    Wtorek 09.02.2021

    1. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 (materiały na Teams)

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (nauczyciel na zwolnieniu)

    3. w-f - telekonferencja w godzinach  10.45 - 11.15

    4.matematyka

    5. plastyka

    6.historia - nauczyciel na zwolnieniu

    7. zkk

     

    Środa 10.02.2021 

     1. matematyka- telekonferencja

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach  10.40 – 11.25 (nauczyciel na zwolnieniu)

    3. religia

    4. historia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30 ( w piątek)

    5. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.40 – 12.25 (materiały na Teams)

    6. geografia

     7. zw z matematyki

     

     

    Czwartek 11.02.2021

    1. biologia -  telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45 

    2. j. polski - nauczyciel na zwolnieniu

    3. j. polski -nauczyciel na zwolnieniu

    4. godz. wych. -nauczyciel na zwolnieniu

    5.informatyka -  telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.15

    6. w-f

     

    Piątek  12.02.2021

    1. muzyka

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 – 09.35 

    3. w-f

    4. j. polski -telekonferencja w godzinach 10.40 - 11.25 - nauczyciel na zwolnieniu

    5. technika -telekonferencja 11.45- 12.15

     

    Klasa VII

    Poniedziałek 08.02.2021

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. religia

    3. j. polski

    4. j. polski - telekonferencja w godzinach 12.30-13.15

    5. geografia

    6. j. angielski - telekonferencja w godzinach 11.45 - 12.25 (materiały na Teams)

    7. w-f - telekonferencja w godzinach 11.05-11.35

     

     

    Wtorek 09.02.2021 r.

    1. fizyka - telekonferencja w godzinach 12.00- 12.30

    2. j. niemiecki -  telekonferencja w godzinach 08.50-09.20 - nauczyciel na zwolnieniu

    3. biologia

    4. godz. wychowawcza

    5. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 - 10.25

    6. w-f

    7.j. polski - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

     

    Środa 10.02.2021 r. 

    1. j. polski rozwijający zainteresowania

    2. matematyka - telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 

    3. historia - telekonferencja w godzinach 9.00-9.30 ((nauczyciel na zwolnieniu)

    4. religia

    5. chemia

    6. muzyka

    7. informatyka - konferencja (czwartek na Teams)

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

     

    Czwartek 11.02.2021 r.

    1. j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. j. angielski - telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35 (materiały na Teams)

    3. fizyka

    4. plastyka

    5. biologia - telekonferencja w godzinach 10.00- 10.30

    6. j. niemiecki - nauczyciel na zwolnieniu

    7. w-f

    8. w-f

     

    Piątek  12.02.2021 r.

    1. matematyka - telekonferencja w godzinach 08.00 - 08.45

    2. geografia- godz. telekonferencji podana jest na Teams

    3. chemia

    4. j. polski-  telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    5. historia- nauczyciel na zwolnieniu

    6. j. angielski-materiały na Teams

    Klasa VIII

    Poniedziałek 08.02.2021

    1.j. polski -telekonferencja w godzinach 08.00 -08.45

    2. j. polski - telekonferencja w godzinach 08.50-09.35

    3. geografia

    4. religia

    5. w-f - telekonferencja w godzinach 09.40-10.10 (we wtorek)

    6. matematyka dyr

    7. historia/ j. polski -telekonferencja w godzinach 9.40-10.25

    8. godz. wych

     

    Wtorek 09.02.2021

    1. j. niemiecki - nauczyciel na zwolnieniu

    2. matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    3. religia

    4. j. angielski - telekonferencja w godzinach  10.40 - 11.25 (materiały na Teams)

    5. fizyka

    6. j. polski

    7.  biologia -telekonferencja w godzinach 08.00- 08.30

    8. wychowanie do życia w rodzinie

     

    Środa  10.02.2021

    1. j. angielski -  telekonferencja w godzinach 08.00 – 08.45 (materiały na Teams)

    2. w-f

    3. j. polski -  telekonferencja w godzinach 08.50 – 9.35 

    4. informatyka -  telekonferencja w godzinach0 9.40-10.10 (w czwartek)- materiały na Teams

    5. historia

    6. matematyka - telekonferencja w godzinach 09.40 – 10.25 

    7. chemia -telekonferencja w godzinach 10.35-11.05

     

     

    Czwartek  11.02.2021

    1. edukacja dla bezpieczeństwa

    2. fizyka -telekonferencja w godzinach 12.00-12.30

    3. wiedza o społeczeństwie

    4. wiedza o społeczeństwie - telekonferencja w godzinach 13.15

    5.matematyka -telekonferencja w godzinach 08.50 - 09.35

    6. j. angielski -telekonferencja w godzinach 10.40-11.25 (materiały na Teams)

    7. j. niemiecki - telekonferencja w godzinach 12.35-13.10 - nauczyciel na zwolnieniu

     

     

    Piątek 12.02.2021

    1. w-f

    2. w-f

    3. matematyka -telekonferencja w godzinach 09.40-10.25

    4. chemia - godz. telekonferencji podana jest na Teams

    5. j. polski

    6. zajęcia z języka polskiego rozwijające kreatywność

Szkolny zestaw programów nauczania

Załącznik nr 1

do uchwały nr 3/2019/2020 Rady Pedagogicznej

Szkoły Podstawowej Bohaterów Powstania Warszawskiego

w Brzeźnicy Bychawskiej z dnia 12.09.2019 r.

w sprawie uzyskania opinii dotyczącej dopuszczenia do użytku w szkole

zaproponowanych przez nauczycieli programów nauczania

 

SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA OBOWIĄZUJĄCY

W I ETAPIE EDUKACYJNYM KL. I – III , ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM ,

W II ETAPIE EDUKACYJNYM KL. IV – VIII

W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BOHATERÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

W BRZEŹNICY BYCHAWSKIEJ W ROKU SZKONYM 2019/2020

Kontynuuj czytanie

Zestaw podręczników

Załącznik nr 1

do uchwały nr 5/2019/20 Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej

  1. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy Bychawskiej

w sprawie opinii o ustalonym przez Dyrektora zestawie podręczników i materiałów ćwiczeniowych

 

 

Szkolny Zestaw Podręczników w roku szkolnym 2019/2020

w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Powstania Warszawskiego

w Brzeźnicy Bychawskiej

 

I ETAP EDUKACYJNY

 

Przedmiot

Klasa

Autor

Tytuł

Wydawnictwo

Wychowanie przedszkolne

 

Język angielski

 

Religia

O

Wiesława Żaba Żabińska

 

 

Rebecca Adlard

 

 

Ks. Marian Zając

KOLOROWY START  Z PLUSEM -roczne przygotowanie przedszkolne

 

 

English Play Box3

 

 

Jezus moim przyjacielem

 

MAC

 

 

 

Nowa Era

 

Gaudium

LU-02-01/10-LU-1/17

Edukacja wczesnoszkolna

I

Kinga Preibisz-Wala, Ewa Schumacher, Irena Zarzycka, Jadwiga Hanisz

 

Ks.Piotr Goliszek

Elementarz Odkrywców

 

 

 

 

 

Jesteśmy rodziną Pana Jezusa

Nowa Era

 

 

 

 

Gaudium

II

 

 

Ks.Piotr Goliszek

Elementarz Odkrywców

 

Kochamy Pana Jezusa

 

Nowa Era

790/3/2018

Gaudium

AZ-12-01/10-LU-3/13

III

Barbara Stępień, Ewa Hryszkiewicz,Joanna Winiecka-Nowak

 

Ks.Piotr Goliszek

 

 

Elementarz Odkrywców

 

 

 

 

 

Przyjmujemy Pana Jezusa

 

790/6/2019

 

 

 

 

Gaudium

AZ-13-01/10-LU-4/14

Język angielski

I – III

 

 

 

 

Jeniffer Heath

RebecAdlard, Dorota  Sikora –Banasik, Marta  Mrozik, Alina Łubecka

 

 

 

 

 

 

 

 

Hello Explorel 1

 

 

 

Hello Explorel 2

 

 

 

Hello Explorel3

 

 

Nowa Era

830/1/2017

 

 

830/2/2018

 

 

 

 

230/3/2019

 

  

II ETAP EDUKACYJNY

KLASA  IV

 

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawnictwo

Język angielski

Jenifer Heath

Michele Crowford

Marta Mrozik

Katarzyna Kłopska

 

,, Junior Explorer 4 ’’

 

 

Nowa Era

837/3/2017

 

Historia

Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, Grzegorz Wojciechowski

Wczoraj i dziś. Klasa 4 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej

 

Nowa Era

Język polski

 Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz

 

Nowe słowa na start !

 

Nowa Era

Matematyka

Małgorzata Dobrowolska

Marta  Jucewicz

M. Karpiński

Piotr Zarzycki

 

Matematyka z plusem dla klasy 4

GWO

 

Muzyka

Monika Gromek

Grażyna Kibach

 

 

Lekcja Muzyki  

Podręcznik do muzyki dla klas 4

NOWA ERA

852/1/2017

Plastyka

Jadwiga Lukas Krystyna Onak

 

 

„Do dzieła!” Podręcznik do plastyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

NOWA ERA

903/1/2017

Przyroda

Maria Marko – Worłowska

Feliks Szlajfer

Joanna Stawarz

 

Tajemnice przyrody

Podręcznik do klasy 4 szkoły podstawowej

 

Nowa Era

Technika

Lech Łabecki, Marta Łabecka

,,Jak to działa ?’’

Nowa Era

295/1/2017

Wychowanie do życia w rodzinie

Teresa Król

Wędrując ku dorosłości

Rubikon

 

Religia

Ks. Waldemar Janiga

 

Jestem Chrześcijaninem

Gaudium

AZ-21-01/10-LU-1/12

Informatyka

Michał  Kęska

 

,, Lubię to ”

Nowa Era

847/1/2017

  

KLASA V

 

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawnictwo

Język angielski

Jenifer Heath

Michele Crowford

Marta Mrozik

Katarzyna Kłopska

 

,, Junior Explorer 5”

 

 

 

Nowa Era

837/2/2018

Historia i społeczeństwo

 

Grzegorz Wojciechowski

 

 

,,Wczoraj i dziś” 

-podręcznik do historii dla kl. V szkoły podstawowej

 

Nowa Era

 

Język polski

Anna Klimowicz

Marlena Derlukiewicz

 

,, Nowe Słowa na start! ’’

Podręcznik do języka polskiego dla klasy 5 szkoły podstawowej

.

 

Nowa Era

Matematyka

Małgorzata Dobrowolska

Marta  Jucewicz, M.Karpiński

Piotr Zarzycki

Matematyka z plusem  klasa 5

 

GWO

Muzyka

 

Monika Gromek

Grażyna Kibach

Lekcja muzyki

NOWA ERA

903/2/2018

Plastyka

Jadwiga Lukas Krystyna Onak

 

,,Do dzieła ’’                                         Podręcznik do plastyki dla klas V szkoły podstawowej

NOWA ERA

Biologia

Maria Sęktas

Joanna stawarz

 

Puls życia

Nowa Era

 

 

Geografia

Feliks Szlajfer

Zbigniew Zaniewicz

Tomasz Rachwał

Roman Malarz

Planeta Nowa

Nowa Era

Technika

 

 

Lech Łabecki, Marta Łabecka

 

,,Jak to działa ?’’

 

Nowa Era

295/2/2018

Wychowanie do życia w rodzinie

Teresa Król

Wędrując ku dorosłości

Rubikon

 

Religia

Ks. Waldemar Janiga

Wierzę w Boga

Gaudium

AZ-22-01/10-LU-2/13

Informatyka

Michał Kęska

 

,, Lubię to ”

Nowa Era

847/2/2018

 

KLASA VI

 

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawnictwo

Język angielski

Jenifer Heath

Michele Crowford

Marta Mrozik

Katarzyna Kłopska

,, Junior Explorer 6”

 

 

Nowa Era

837/3/2019

 

Historia i społeczeństwo

Grzegorz Wojciechowski

 

 

,,Wczoraj i dziś” 

-podręcznik do historii i społeczeństwa dla kl. VI szkoły podstawowej                  

Nowa Era

 

 

Język polski

Marlena Derlukiewicz, Anna Klimowicz

 

 

Anna Wojciechowska

Agnieszka Marcinkiewicz

 

,, NOWE Słowa na start ’’

 

 

Nowa Era

907/3/2019

Matematyka

Małgorzata Dobrowolska

M. Jucewicz, M. Karpiński,

 Nowa Matematyka z plusem  klasa 6                 

GWO

 

Muzyka

Monika Gromek

Grażyna Kibach

 

Lekcja muzyki  

Podręcznik do muzyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

NOWA ERA

852/3/2019

 

Plastyka

Jadwiga Lukas Krystyna Onak

 

,,Do dzieła ’’                                         Podręcznik do plastyki dla klas 6 szkoły podstawowej

NOWA ERA

Biologia

 

Puls życia

Podręcznik do klasy 6 szkoły podstawowej

 

Nowa Era

844/2/19

Technika

 

 

Lech Łabecki, Marta Łabecka

 

,,Jak to działa ?’’

 

Nowa Era

295/3/2019

Wychowanie do życia w rodzinie

Teresa Król

Wędrując ku dorosłości

Rubikon

 

Religia

Ks. Waldemar Janiga

 

Wierzę w Kościół

 

Gaudium

AZ-23-01/10-LU-2/14

Informatyka

Michał Kęska

 

,, Lubię to ”

Nowa Era

847/3/2018

 

KLASA VII

 

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawnictwo

Język angielski

Angela Bandis,

Diana Shotton

,,Teen Explorer 7’’

Nowa Era

837/4/2017

Historia

Stanisław Roszak, Anna Łaszkiewicz, Jarosław Kłaczkow

 

Wczoraj i dziś. Klasa 7 Podręcznik do historii dla szkoły podstawowej

 

Nowa Era

877/4/2017

Język polski

 Joanna Kościerzyńska

Małgorzata Chmiel

Maciej Szulc

Agnieszka Gorzałczyńska- Mróz

Nowe Słowa na start

Nowa Era

907/4/2017

Matematyka

Praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej

 Nowa Matematyka z plusem  7.

GWO

 

Muzyka

Monika Gromek, Grażyna Kilbach

Lekcja muzyki Podręcznik do muzyki dla klasy 7 szkoły podstawowej

Nowa Era

852/4/2017

 

 

Plastyka

Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak

 

 

„Do dzieła!” Podręcznik do plastyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa Era

Biologia

Małgorzata Jefimow

 

 

Puls życia. Podręcznik do biologii dla klasy 7 szkoły podstawowej

Nowa Era

844/4/2017

Geografia

Roman Malarz,

Mariusz Szubert

Planeta Nowa 

Nowa Era

 

Chemia

 

Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin

 

 

Chemia Nowej Ery

Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa Era

 

Fizyka

Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska

 

Spotkania z fizyką

 

Podręcznik do fizyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa Era

885/2/18

Język niemiecki

Jolanta Kamińska

Das ist deutsch! KOMPAKT. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 7 szkoły podstawowej

Podręcznik i ćwiczenia

Nowa Era

 

   

Wychowanie do życia w rodzinie

Teresa Król

Wędrując ku dorosłości

Rubikon

 

Religia

Ks. Paweł Mąkosa

 

Spotykamy Twoje słowo              + karta pracy

Gaudium

AZ-31-01/10-LU-1/12

Informatyka

Grażyna Koba

 

,, Lubię to”

Nowa Era

847/4/2017

 

KLASA VIII

 

Przedmiot

Autor

Tytuł

Wydawnictwo

Język angielski

Angela Bandis,

Diana Shotton

 

,,Teen Explorer 8’’

Nowa Era

837/4/2018

Historia

Robert Śmigielski

Agnieszka Zielińska

 

Wczoraj i dziś                         Podręcznik do historii dla  klasy 8 szkoły podstawowej

Nowa Era

Język polski

 Joanna Kościerzyńska

Małgorzata Chmiel

Maciej Szulc

Agnieszka Gorzałczyńska- Mróz

Nowe słowa na start

Podręcznik do j. polskiego dla klasy 8 szkoły podstawowej

 Nowa Era

907/5/2018

Matematyka

Praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Dobrowolskiej

 

 Matematyka z plusem 

Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej

GWO

 

Biologia

Beata Sągin

Andrzej Boczarowski 

 

Puls życia. Podręcznik do biologii dla klasy 8 szkoły podstawowej

Nowa Era

844/3/2018

Geografia

Tomasz Rachwał

Dawid Szczypiński

Planeta Nowa 

Nowa Era

 

Chemia

 

Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin

 

Chemia Nowej Ery

Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej

Nowa Era

 

Fizyka

Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik

Spotkania z fizyką

 

Podręcznik do fizyki dla klasy 8 szkoły podstawowej

Nowa Era

885/2/2018

Język niemiecki

Jolanta Kamińska

Das ist deutsch! KOMPAKT. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 8 szkoły podstawowej poziom A1+

Podręcznik i ćwiczenia

Nowa Era

 

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Teresa Król

Wędrując ku dorosłości

Rubikon

Wiedza o społeczeństwie

Iwona Janicka

Arkadiusz Janicki

Aleksandra Kucio-Maćkowska

Dziś i Jutro

Nowa Era

Edukacja dla bezpieczeństwa

Jarosław Słoma

Żyje i działam bezpiecznie

Nowa Era

Religia

Ks. Paweł Mąkosa 

Z Tobą idę przez życie            

Gaudium

AZ-32-01/10-Lu-1/13

Informatyka

Grażyna Koba

,, Lubię to”

Nowa Era

847/5/2018

 

 

        ©2020 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy Bychawskiej.    ___