Skip to main content
Zdjęcie Szkoły w Brzeźnicy Bychawskiej

Sportowy Piknik Rodzinny

W niedzielę, 11 czerwca odbyła się trzecia edycja Sportowego Pikniku Rodzinnego. Dzieci i młodzież z naszej szkoły miały możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego wraz z rodzeństwem, rodzicami i dziadkami.

Wydarzenie przygotowane zostało przez Radę Rodziców przy współpracy ze Szkołą, Gminą Niedźwiada, Uczniowskim Klubem Sportowym „Dystans” z Niedźwiady oraz Ochotniczą Strażą Pożarną z Brzeźnicy Bychawskiej. Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Edukacji i Nauki. Celem który przyjęli organizatorzy było promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci wspólnie wraz z ich rodzinami. Żeby to osiągnąć organizatorzy przygotowali szereg atrakcji rozrywkowych, gastronomicznych, a ponad to turnieje, gry i zabawy w których udział brały zarówno dzieci jak i ich opiekunowie.

Realizacja całości możliwa była dzięki współpracy i wsparciu finansowemu oraz rzeczowemu ze strony wielu firm i osób prywatnych.

Poniżej lista sponsorów a dalej galeria zdjęć z wydarzenia.

Za pomoc serdecznie dziękujemy zarówno tym osobom i firmom które wymieniamy, tym którzy (które) postanowili(ły) pozostać anonimowi, jak i wszystkim którzy zajęli się przygotowaniem i bieżąca obsługą pikniku.

Zachęcamy do korzystania z usług firm które wspierają nasze lokalne wydarzenia:

Skip to content