Klasa I

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 MK e_wczesnoszk 6
    2. 8:50 - 9:35 MK e_wczesnoszk 6
    3. 9:40 - 10:25 MK e_wczesnoszk Sala
    4. 10:40 - 11:25 WW religia 6
    5. 11:40 - 12:25 EO rewalidacja / świetlica 8 / 10
    6. 12:30 - 13:15 EO rewalidacja / świetlica 8 / 10
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 MK e_wczesnoszk 6
    2. 8:50 - 9:35 DM j.angielski 6
    3. 9:40 - 10:25 MK e_wczesnoszk 6
    4. 10:40 - 11:25 MK e_wczesnoszk 6
    5. 11:40 - 12:25 MK e_wczesnoszk 6
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      
  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 MK e_wczesnoszk 6
    2. 8:50 - 9:35 MK e_wczesnoszk 6
    3. 9:40 - 10:25 MK e_wczesnoszk 6
    4. 10:40 - 11:25 DM j.angielski 6
    5. 11:40 - 12:25 MK ZKK / świetlica 6 / 10
    6. 12:30 - 13:15 MK ZDW / świetlica 6 / 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 MK e_wczesnoszk 6
    2. 8:50 - 9:35 MK e_wczesnoszk Sala
    3. 9:40 - 10:25 MK e_wczesnoszk 6
    4. 10:40 - 11:25 MK e_wczesnoszk 6
    5. 11:40 - 12:25 WW informatyka 11
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 MK e_wczesnoszk Sala
    2. 8:50 - 9:35 MK e_wczesnoszk 6
    3. 9:40 - 10:25 MK e_wczesnoszk 6
    4. 10:40 - 11:25 DM j.angielski 6
    5. 11:40 - 12:25 WW religia 6
    6. 12:30 - 13:15      
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

Klasa II

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 EG e_wczesnoszk Sala
    2. 8:50 - 9:35 EG e_wczesnoszk 10
    3. 9:40 - 10:25 EG e_wczesnoszk 10
    4. 10:40 - 11:25 EG e_wczesnoszk 10
    5. 11:40 - 12:25   świetlica 10
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      
  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 EG e_wczesnoszk Sala
    2. 8:50 - 9:35 EG e_wczesnoszk 10
    3. 9:40 - 10:25 EG e_wczesnoszk 10
    4. 10:40 - 11:25 DM j.angielski 10
    5. 11:40 - 12:25 WW religia 10
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      
  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 EG e_wczesnoszk 10
    2. 8:50 - 9:35 EG e_wczesnoszk 10
    3. 9:40 - 10:25 WW informatyka 11
    4. 10:40 - 11:25 EG e_wczesnoszk 10
    5. 11:40 - 12:25 EO rewalidacja / świetlica 8 / 10
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 EG e_wczesnoszk Sala
    2. 8:50 - 9:35 EG e_wczesnoszk 10
    3. 9:40 - 10:25 DM j.angielski 10
    4. 10:40 - 11:25 EG e_wczesnoszk 10
    5. 11:40 - 12:25 EG e_wczesnoszk 10
    6. 12:30 - 13:15 EO rewalidacja / świetlica 8 / 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 EG e_wczesnoszk 10
    2. 8:50 - 9:35 EG e_wczesnoszk 10
    3. 9:40 - 10:25 WW religia 10
    4. 10:40 - 11:25 EG e_wczesnoszk 10
    5. 11:40 - 12:25 EG e_wczesnoszk 10
    6. 12:30 - 13:15      
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

Klasa III

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 EO e_wczesnoszk 8
    2. 8:50 - 9:35 EO e_wczesnoszk Sala
    3. 9:40 - 10:25 EO e_wczesnoszk 8
    4. 10:40 - 11:25 EO e_wczesnoszk 8
    5. 11:40 - 12:25 WW informatyka 11
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      
  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 EO e_wczesnoszk 8
    2. 8:50 - 9:35 EO e_wczesnoszk 8
    3. 9:40 - 10:25 EO e_wczesnoszk Sala
    4. 10:40 - 11:25 WW religia 8
    5. 11:40 - 12:25 DM j.angielski 8
    6. 12:30 - 13:15 MK ZKK Mz 3a i 4a / świetlica 6 / 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 WW informatyka 11
    2. 8:50 - 9:35 WW religia 8
    3. 9:40 - 10:25 EO e_wczesnoszk 8
    4. 10:40 - 11:25 EO e_wczesnoszk 8
    5. 11:40 - 12:25   świetlica 10
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 EO e_wczesnoszk 8
    2. 8:50 - 9:35 DM j.angielski 8
    3. 9:40 - 10:25 EO e_wczesnoszk 8
    4. 10:40 - 11:25 EO e_wczesnoszk 8
    5. 11:40 - 12:25 EO e_wczesnoszk 8
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      
  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 EO e_wczesnoszk 8
    2. 8:50 - 9:35 EO e_wczesnoszk Sala
    3. 9:40 - 10:25 EO e_wczesnoszk 8
    4. 10:40 - 11:25 EO e_wczesnoszk 8
    5. 11:40 - 12:25 EO e_wczesnoszk 8
    6. 12:30 - 13:15      
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

Klasa IV

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 MM j.polski 4
    2. 8:50 - 9:35 MM j.polski 4
    3. 9:40 - 10:25 AK matematyka 7
    4. 10:40 - 11:25 DM j.angielski 1
    5. 11:40 - 12:25 DM j.angielski 1
    6. 12:30 - 13:15 DM godz.wych 1
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 AK przyroda 7
    2. 8:50 - 9:35 AK matematyka 7
    3. 9:40 - 10:25 MM historia 4
    4. 10:40 - 11:25 BM wf Sala
    5. 11:40 - 12:25 BM wf Sala
    6. 12:30 - 13:15 MK ZKK Mz 3a i 4a / świetlica 6 / 10,11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      
  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 MM j.polski 4
    2. 8:50 - 9:35 MM j.polski 4
    3. 9:40 - 10:25 GW religia 4
    4. 10:40 - 11:25 BM wf Sala
    5. 11:40 - 12:25 BM wf Sala
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 DM j.angielski 1
    2. 8:50 - 9:35 AK matematyka 1
    3. 9:40 - 10:25 MM j.polski 4
    4. 10:40 - 11:25 WW technika 11
    5. 11:40 - 12:25 GW religia 6
    6. 12:30 - 13:15 MM ZDW / świetlica 4 / 10,11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 MS muzyka 9
    2. 8:50 - 9:35 AK matematyka 7
    3. 9:40 - 10:25 EG plastyka 11
    4. 10:40 - 11:25 WW informatyka 11
    5. 11:40 - 12:25 AK przyroda 7
    6. 12:30 - 13:15 WW wych.rodz. 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

Klasa V

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 AK matematyka 7
    2. 8:50 - 9:35 WW informatyka 11
    3. 9:40 - 10:25 DM j.angielski 1
    4. 10:40 - 11:25 MM j.polski 4
    5. 11:40 - 12:25 BM wf Sala
    6. 12:30 - 13:15 BM wf Sala
    7. 13:25 - 14:10 EO ZKK Mz 5a i 6a 8
    8. 14:15 - 15:00   świetlica 11
  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 DM j.angielski 1
    2. 8:50 - 9:35 GW religia 4
    3. 9:40 - 10:25 WW technika 11
    4. 10:40 - 11:25 EG plastyka 7
    5. 11:40 - 12:25 PJ biologia 1
    6. 12:30 - 13:15 WW wych.rodz. 1
    7. 13:25 - 14:10 AK ZDW co 2 tyg 7
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 BM wf Sala
    2. 8:50 - 9:35 GW religia 1
    3. 9:40 - 10:25 AK matematyka 7
    4. 10:40 - 11:25 MM godz.wych 4
    5. 11:40 - 12:25 MM historia 4
    6. 12:30 - 13:15 MS muzyka 9
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 MM j.polski 4
    2. 8:50 - 9:35 MM j.polski 4
    3. 9:40 - 10:25 AK matematyka 7
    4. 10:40 - 11:25 BM wf Sala
    5. 11:40 - 12:25 MM historia 4
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10, 11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 AK matematyka 7
    2. 8:50 - 9:35 MM j.polski 4
    3. 9:40 - 10:25 MM j.polski 4
    4. 10:40 - 11:25 PB geografia 1
    5. 11:40 - 12:25 DM j.angielski 1
    6. 12:30 - 13:15      
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

Klasa VI

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 WW informatyka 11
    2. 8:50 - 9:35 AK matematyka 7
    3. 9:40 - 10:25 WW technika 11
    4. 10:40 - 11:25 MS j.polski 9
    5. 11:40 - 12:25 EG plastyka 9
    6. 12:30 - 13:15 MS muzyka 9
    7. 13:25 - 14:10   ZKK Mz 5a i 6a 8
    8. 14:15 - 15:00   świetlica 11
  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 GW religia 4
    2. 8:50 - 9:35 MS j.polski 9
    3. 9:40 - 10:25 JW godz.wych 7
    4. 10:40 - 11:25 AK matematyka 1
    5. 11:40 - 12:25 MM historia 4
    6. 12:30 - 13:15   świetlica 10,11
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 AK matematyka 7
    2. 8:50 - 9:35 BM wf Sala
    3. 9:40 - 10:25 DM j.angielski 1
    4. 10:40 - 11:25 MS j.polski 9
    5. 11:40 - 12:25 PB geografia 11
    6. 12:30 - 13:15 MM ZDW indywid / świetlica 4 / 10, 11
    7. 13:25 - 14:10 MM ZDW indywid 4
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 GW religia 11
    2. 8:50 - 9:35 MS j.polski 9
    3. 9:40 - 10:25 BM wf Sala
    4. 10:40 - 11:25 MM historia 4
    5. 11:40 - 12:25 AK matematyka 7
    6. 12:30 - 13:15 JW biologia 9
    7. 13:25 - 14:10 AK ZDW co 2 tyg. 7
    8. 14:15 - 15:00   świetlica 11
  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 DM j.angielski 1
    2. 8:50 - 9:35 DM j.angielski 1
    3. 9:40 - 10:25 MS j.polski 9
    4. 10:40 - 11:25 MS j.polski 9
    5. 11:40 - 12:25 BM wf Sala
    6. 12:30 - 13:15 BM wf Sala
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

     

Klasa VII

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 MS historia 9
    2. 8:50 - 9:35 DM j.angielski 1
    3. 9:40 - 10:25 MS j.polski 9
    4. 10:40 - 11:25 PB geografia 11
    5. 11:40 - 12:25 PB chemia 4
    6. 12:30 - 13:15 AK matematyka 7
    7. 13:25 - 14:10 BM wf Sala
    8. 14:15 - 15:00   świetlica 11
  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 WW informatyka 11
    2. 8:50 - 9:35 TS j.niemiecki 1
    3. 9:40 - 10:25 GW religia 1
    4. 10:40 - 11:25 JW biologia 11
    5. 11:40 - 12:25 AK matematyka 7
    6. 12:30 - 13:15 AK matematyka 7
    7. 13:25 - 14:10 JW fizyka 11
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 MS j.polski 9
    2. 8:50 - 9:35 MS j.polski 9
    3. 9:40 - 10:25 BM wf Sala
    4. 10:40 - 11:25 AK matematyka 7
    5. 11:40 - 12:25 MS historia 9
    6. 12:30 - 13:15 DM j.angielski 1
    7. 13:25 - 14:10 MS godz.wych 9
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 MS j.polski 9
    2. 8:50 - 9:35 GW religia 11
    3. 9:40 - 10:25 MS muzyka 9
    4. 10:40 - 11:25 JW biologia 9
    5. 11:40 - 12:25 JW fizyka 9
    6. 12:30 - 13:15 DM j.angielski 1
    7. 13:25 - 14:10 TS j.niemiecki 1
    8. 14:15 - 15:00   świetlica 11

     

  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 PB geografia 11
    2. 8:50 - 9:35 MS j.polski 9
    3. 9:40 - 10:25 BM wf Sala
    4. 10:40 - 11:25 BM wf Sala
    5. 11:40 - 12:25 PB chemia 4
    6. 12:30 - 13:15 EG plastyka 9
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

Klasa VIII

  •     Poniedziałek  
    1. 8:00 - 8:45 DM j.angielski 1
    2. 8:50 - 9:35 MS j.polski 9
    3. 9:40 - 10:25 MM historia 4
    4. 10:40 - 11:25 AK matematyka 7
    5. 11:40 - 12:25 AK matematyka 7
    6. 12:30 - 13:15 PB geografia 11
    7. 13:25 - 14:10 WW wych.rodz. 11
    8. 14:15 - 15:00 BM wf Sala

     

  •     Wtorek  
    1. 8:00 - 8:45 TS j.niemiecki 9
    2. 8:50 - 9:35 JW biologia 11
    3. 9:40 - 10:25 MS j.polski 9
    4. 10:40 - 11:25 MS j.polski 9
    5. 11:40 - 12:25 JW fizyka 11
    6. 12:30 - 13:15 BM wf Sala
    7. 13:25 - 14:10 BM wf Sala
    8. 14:15 - 15:00      
  •     Środa  
    1. 8:00 - 8:45 GW religia 1
    2. 8:50 - 9:35 AK matematyka 7
    3. 9:40 - 10:25 MS j.polski 9
    4. 10:40 - 11:25 WW informatyka 11
    5. 11:40 - 12:25 DM j.angielski 1
    6. 12:30 - 13:15 PB chemia 7
    7. 13:25 - 14:10 BM wf Sala
    8. 14:15 - 15:00      

     

  •     Czwartek  
    1. 8:00 - 8:45 AW wos 7
    2. 8:50 - 9:35 AW wos 7
    3. 9:40 - 10:25 GW religia 11
    4. 10:40 - 11:25 AW e_dla_bezp 7
    5. 11:40 - 12:25 DM j.angielski 1
    6. 12:30 - 13:15 AK godz.wych 7
    7. 13:25 - 14:10 JW fizyka 9
    8. 14:15 - 15:00 TS j.niemiecki 1
  •     Piątek  
    1. 8:00 - 8:45 MM historia 4
    2. 8:50 - 9:35 PB chemia 11
    3. 9:40 - 10:25 AK matematyka 7
    4. 10:40 - 11:25 AK matematyka 7
    5. 11:40 - 12:25 MS j.polski 9
    6. 12:30 - 13:15 DM j.angielski 1
    7. 13:25 - 14:10      
    8. 14:15 - 15:00      

        ©2020 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy Bychawskiej.    ___