Pszczółki

Pszczółki

Wychowawca
mgr Marzena Kocyła

Uczniowie

Misie

Misie

Wychowawca mgr Monika Budzyńska

Uczniowie
Borzęcki Kacper, Dzięcioł Dawid, Gębacki Kamil, Jakubowski Jakub, Kolanowski Błażej, Mazur Alicja, Mazur Wiktor, Sągała Barbara, Sidor Jakub, Sidor Szymon, Sokołowska Wiktoria, Włosek Jakub, Wójcik Szymon, Jankowski Mieszko, Szycholec Julian, Łyszcz Oliwia,

Klasa I

Klasa I

Wychowawca


Uczniowie
Banasiewicz Wiktoria, Bartkowicz Ewa, Danił Magdalena, Kubik Oliwia, Matyjaszczyk Dominik, Matyjaszczyk Lena, Matyjaszczyk Szymon, Nankiewicz Anna, Sągała Tomasz, Sidor Paweł, Tkaczyk Wiktor, Jakubowska Julia, Matyjaszczyk Nikolina, Sidor Julia, Zielińska Lena, Malesa Adam

Klasa II

Klasa II

Wychowawca
Marta Kalinowska

Uczniowie
Antolak Wojciech, Chodkiewicz Patrycja, Fiutka Franciszek, Gdula Dawid, Greguła Emil, Jakubowski Szymon, Kolanowski Jakub, Malesa Mateusz, Mańko Karolina, Matyjaszczyk Antonina, Marzęta Gabriela, Mazur Zuzanna, Sapieja Wojciech, Sidor Oliwia, Sidor Piotr, Wołosz Igor, Wójcik Aleksandra, Zawistowska Izabela, Żuk Michał, Żytkowska Natalia, Sagan Aleksandra, Matyjaszczyk Hanna,

Klasa III

Klasa III

Wychowawca
Ewa Greguła- Szysiak

Uczniowie

Klasa IV

Klasa IV

Wychowawca


Uczniowie
Filipowicz Kacper, Gdula Oliwia, Kubik Mateusz, Kunaszyk Ignacy, Malesa Paweł, Mańko Mateusz, Niedbalski Maciej, Pytka Marek, Wasak Kornelia

Klasa V

Klasa V

Wychowawca
mgr inż. Patrycja Jankowska

Uczniowie
Baran Filip, Kłoda Eryk, Krekora Filip, Marzęta Jan, Zalewski Jakub, Wesołowska Lena, Borzęcka Julia, Fiutka Maria, Jakubowski Bartosz, Żytkowska Weronika

Klasa VI

Klasa VI

Wychowawca
mgr Maria Marzęda

Uczniowie
Bogusz Bartosz, Lipska Maja, Matyjaszczyk Krzysztof, Nakonieczna Jagoda, Osior Oskar, Sidor Klaudia, Tchórzewski Wiktor, Wideńska Wiktoria, Grzybowska Maria, Kozłowska Luiza, Łukasiewicz Klaudia, Malesa Lesław, Miciuła Kacper, Polak Piotr, Sidor Julia, Zielińska Amelia

Klasa VII

Klasa VII

Wychowawca
mgr Jolanta Woźniak

Uczniowie
Baran Bartosz, Baran Daria, Bartkowicz Karol, Danił Bartosz, Greguła Ewelina, Greguła Grzegorz, Gruszecka Amelia, Grzybowska Kinga, Kobyłka Natalia, Kozłowska Amelia, Kwaśniewski Jan, Kunaszyk Szymon, Laskowski Michał, Matyjaszczyk Karolina, Matyjaszczyk Magdalena, Miszczuk Maria, Malesa Bronisław, Sagan Natalia, Ściseł Magdalena, Wójcik Fabio, Zawistowska Wiktoria

Klasa VIII

Klasa VIII

Wychowawca
Marta Matyjaszczyk-Stawska

Uczniowie
Bajdak Dominika, Baran Zuzanna, Chodkiewicz Justyna, Gołębiowski Bartosz, Kozłowska Martyna, Osior Jakub, Puła Natalia, Wiśniewski Jakub

        ©2020 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy Bychawskiej.    ___