1. Strona Główna
  2. O szkole
    1. Historia Szkoły
    2. Nadanie Imienia
    3. Odsłonięcie Tablicy
  3. Uczniowie
    1. Klasa 0
    2. Klasa I
    3. Klasa II
    4. Klasa III
    5. Klasa IV
    6. Klasa V
    7. Klasa VI
    8. Klasa VII
    9. Absolwenci
  4. Przedszkole
  5. Pracownicy
    1. Nauczyciele
    2. Obsługa
  6. Informacje
    1. Plan
    2. Samorząd
    3. Konsultacje
    4. Kalendarium
    5. Autobus szkolny
    6. Statut
    7. Dzwonki
    8. Programy
,,Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia"

ODWOZY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Przywóz :

Kol. Brzeźnica Bychawska – 7.30
Brzeźnica Bychawska (sklep) – 7.35
Brzeźnica Bychawska (remiza ) – 7.40
Berejów – 7.45
B.B. Szkoła - 7.50
Odwóz :

Poniedziałek - 12.40 i 15.10
Wtorek – 12.40 i 15.10
Środa - 12.40 i 14.15
czwartek – 12.40 i 15.10
Piątek – 12.40 i 14.15
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej © 2016brzeznica.bychawska@poczta.fm(81)851-25-04