1. Strona Główna
  2. O szkole
    1. Historia Szkoły
    2. Nadanie Imienia
    3. Odsłonięcie Tablicy
  3. Uczniowie
    1. Klasa 0
    2. Klasa I
    3. Klasa II
    4. Klasa III
    5. Klasa IV
    6. Klasa V
    7. Klasa VI
    8. Klasa VII
    9. Absolwenci
  4. Przedszkole
  5. Pracownicy
    1. Nauczyciele
    2. Obsługa
  6. Informacje
    1. Plan
    2. Samorząd
    3. Konsultacje
    4. Kalendarium
    5. Autobus szkolny
    6. Statut
    7. Dzwonki
    8. Programy
Witaj szkoło !!! :)

ODWOZY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Przywóz :

Kol. Brzeźnica Bychawska – 7.30
Brzeźnica Bychawska (sklep) – 7.35
Brzeźnica Bychawska (remiza ) – 7.40
Berejów – 7.45
B.B. Szkoła - 7.50
Odwóz :

Poniedziałek - 12.40 i 15.10
Wtorek – 12.40 i 15.10
Środa - 12.40 i 14.15
czwartek – 12.40 i 15.10
Piątek – 12.40 i 14.15
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej © 2016brzeznica.bychawska@poczta.fm(81)851-25-04